Čo By Ste Mali Vedieť O Populárne Diéty – Surové Potraviny Stravy

Surové foodism (tiež nazývaný rawism) je založená na konzumácii osn-varené, un-spracované a často biopotravín. Veriaci cítiť vyššie je percento surové potraviny v strave, tým väčší prínos pre zdravie. Mnoho surové potraviny stravníci sú vegan, a nebudete jesť žiadne mäso, ryby, alebo mliečne výrobky, ale iní jesť surové mäso a ryby. Mimochodom, keď títo ľudia hovoria, že surové sú znamená potraviny, ktoré nebolo varené vyššie ako 115 °F (46 °C), niektoré dal limit na 104 °F (40 °C).

Surové potraviny stúpenci veria, že jesť tepelne neupravené potraviny, podporuje chudnutie a zabraňuje alebo lieči mnoho chorôb a chronických ochorení. Lekárske dôkaz je zmiešané. Na injekciu osobnú poznámku, ako študent som breakfasted na surové vajíčka, ktoré som zostrelil s pohárom vody. Mojím cieľom bolo, aby sa ušetril čas, nechcem ani vedieť, či pohyb existovali v tých dňoch. Ja by som to jesť surové vajcia dnes, pretože si myslím, že sú špinavé a môžu prenášať choroby. Mimochodom, nie som lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka.

Niektoré surové potraviny vegáni sú fruitarians, juicearians, alebo sproutarians. Fruitarians jesť prevažne alebo výlučne ovocie. Juicearians proces ich surové rastlinné potraviny do šťavy. Sproutarians jesť prevažne alebo výlučne vyklíčilo potraviny, ako sú fazuľa kel. Údajné výhody raw, vegánska strava, patrí strata hmotnosti, zvýšenie energie, čistá pleť a všeobecné zlepšenie zdravia.

Surové živočíšne potraviny zahŕňa mäsa, syrov a rýb. Surové mäso jedáci by mali hľadať tráva-kŕmené zvieratá, ktoré podľa mnohých štúdií má značne znížené riziko baktérie, než si zrna-kŕmené zvieratá. Okrem toho tráva-fed mäso obsahuje viac živín, vrátane vitamínov, minerálov a Omega-3 mastných kyselín ako zrno-fed mäso.

Ak sa chystáte, aby sa zapojili do surové potraviny budete chcieť investovať do nasledovných zariadení: mixér, mixér, odšťavovač, a dehydrator. Niektorí ľudia budú jesť mrazené potraviny, iní nie. Niektoré z nich budú jesť údené potraviny, iní nie. A niektoré rozlišovať medzi studené-údené a hot-údené potraviny. Buďte opatrní, tam sú jasné nebezpečenstvo jesť niektoré surové potraviny ako červená fazuľa a nelúpaných zemiaky. http://chudnutiepribehy.info

Tu sú niektoré údajné výhody surové potraviny.

surová strava strava

Surové potraviny obsahujú tráviace enzýmy, ktoré sú zničené, keď jedlo je vyhrievaný mimo teplotný rozsah uvedené vyššie. Zničenie týchto enzýmov je vraj príčinou obezity. Surové potraviny obsahujú užitočné baktérie a iné mikroorganizmy, ktoré pomoci imunitný systém a trávenie. Surové potraviny majú vyššie nutričných hodnôt, ako varené jedlo. Spracovaných potravín obsahuje všetky druhy chemických látok, ktoré sú pre nás zlé. (Ja rozhodne súhlasím s tým.) Varené potraviny môžu obsahovať toxíny a môže viesť k acidóza. Na druhej strane, otravu jesť surové alebo nedostatočne potravín je určitý možnosť. Verte alebo nie, aj jalapeno papriky môže hosť nebezpečné mikroorganizmy. Mnoho surové potraviny stravníci sú podváha, aj keď to môže znieť lákavo, aby tí, ktorí sa snažia schudnúť, ale byť podvyživená môže byť zdravotný problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *