5 Spoločné Bariéry pre Vaše chudnutie Diéta a Ako Rozbiť Cez Nich

ženaUž ste sa snažil sledovať, chudnutie, diéta a prekonávať určité bariéry, ktoré držať späť alebo vykoľajiť si z vašej hmotnosť strata plánu. Nebojte sa mnohí z nás majú, ale verím, že ak môžeme identifikovať niektoré z týchto prekážok vopred môžeme vytvoriť stratégie preraziť nich. Tak som sa identifikovali 5 z najčastejších bariér na lepenie s, chudnutie, diéta a poskytuje tipy na rozbiť cez nich.

5 najčastejších prekážok, chudnutie a diéty sú:

1. Život je príliš hektický!
To spôsobí, že budete do vynechať jedlo, alebo jedia nevhodné potraviny z dôvodu nedostatku času.

Riešenie - Mať plán vášho dňa a nájsť spôsoby, ako môžete zlepšiť svoj čas manažmentom, prípravu potravín by mal byť prioritou.

2. Všetky "zlé potravín" sú tak ľahké sa dostať.
S masívny nárast pohodlie potraviny " je nevhodné potravín vám k dispozícii na každom kroku.

Riešenie - a to len preto, lebo "zle potraviny" je okolo vás neznamená, že musíte jesť! Ja disciplína je kľúč, viem, že to môže byť ťažké, najmä ak žijete a pracujete s ľuďmi, ktorí majú rôzne stravovacie návyky pre seba. Môžete buď odstrániť zle potravín tak, že nie je na výber, napríklad vo vašej chladničke doma, alebo ak sú zisťujú, že je ťažké, aby sa zabránilo potraviny v určitom čase dňa, odstrániť sami zo situácie.

3. Som uviaznu v sociálnej jesť.
Existuje mnoho situácií, keď ste sa s ostatnými jesť v sociálnom prostredí a nájsť sami, takže zlý výber potravín na chudnutie.

Riešenie - nejedzte, prosím iných ľudí. Vybrať potraviny, ktoré vám vedia, že sú s nízkym obsahom tuku a ak jedálenský sa vybrať vstup veľkosť jedlo namiesto hlavné veľkosti.

4. Som si zahltení tak veľa zmien na moje stravovacie návyky.
Existuje veľa zmien, ktoré budete musieť urobiť, aby vaše každodenné stravovacie návyky s cieľom schudnúť a niekedy máte pocit, tam je tak veľa, že ste nezmenili vôbec a vám nepodarí schudnúť.

Riešenie - Vyberte jednu alebo dve stravy ciele za týždeň a nastaviť o to, aby sa tieto zmeny, aby tieto malé zmeny sa budú sčítavať na úspech vo vašej stravovacie návyky v dlhodobejšom horizonte. Nezabudnite chudnutie je dlhodobé riešenie a zmeny bude mať čas.

5. Som si skľúčený tým, že neustále váženie a samostatne meranie.

Keď ste na chudnutie program merania vašej hmotnosti alebo telesného tuku sú rozhodujúce opatrenia, aby zistili, váš pokrok. Avšak robí to príliš často, môže vo vás vyvolať pocit, že ste nie sú dostať výsledky ste chcieť.

Riešenie - Ak ste váženie sami urobiť týždenný skôr než denne, a to v rovnakom čase dňa na sebe rovnaké oblečenie. Vaša váha kolíše zo dňa na deň v závislosti od hydratácie, čo dennú ste váženie sami, a samozrejme oblečenie, ktoré môžete nosiť.

Takže teraz ste vyzbrojení vedomosti z 5 spoločné bariéry pre vaše chudnutie diéta a niektoré riešenia vo vašej tool box rozbiť cez nich. Uvedomiť si úskaliami môžete čeliť na vašej ceste, je kľúčovou súčasťou, aby bol schopný zabrániť alebo lepšie riadiť ich. Som úplne odporúčame, aby ste sa aj vzdelávať sami s diétou a cvičením programy, ktoré správne zacieliť na spaľovanie tukov a chudnutie pomocou účinné a bezpečné metódy. To vám pomôže získať čo najviac z vášho času a úsilia a bude vidieť pokles, ktorý hmotnosti pre dlhodobé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *